Usuwanie klapek z kolektora
image

Kolektory, usuwanie klapek z kolektora - BMW

Jednym z częstych problemów wystepujących w BMW z silnikami silniki  diesla to uszkodzenia kolektorów - klap wirowych lub nastawników klap wirowych. Jest to droga w naprawie usterka ponieważ nie ma na rynku używanych, dobrych części czy zamienników,  w związku z czym trzeba kupować wszystko w serwisie.

Nie regenerujemy kolektorów, ani nastawników ponieważ w przypadku marki BMW, poniewąż tego typu naprawy nie mają sensu, gdyż usterki bardzo szybko powracają, a montaż/demontaż kolektorów jest drogi i czasochłonny w związku z czym lepiej jest zrobić naprawę raz i więcej do niej nie wracać.

Nasza firma zajmuje się usuwaniem klap wirowych i wyłączaniem obsługi kolektorów/nastawników klap wirowych, dzięki czemu nie pojawiają się awaryjne tryby pracy i błędy związane z w.w usterkami. Po modyfikacji programu, klapy można zdemontować, a otwory zaślepić. 

Obsługujemy praktycznie wszystkie modele BMW od serii E do F, usuwanie klapek wirowych BMW to najczęściej wybierana przez naszych klientów usługa związana z kłopotliwym kolektorem i klapkami, czy nastawnikiem klapek wirowych.Wszelkie prawa zastrzeżone(c) TuneFORCE Grzegorz Stroisz

Wszystkie prawa zastrzeżone. Platforma: iCMS3